MARKANIZI
AMERİKA'YA
TAŞIYORUZ

Tecrübe

Authorize Local olarak, yasal konular, pazarlama ve planlama gibi birçok farklı bölümü içeren bir işletmeyi büyütmenin karmaşık olabileceğinin bilincindeyiz. Bu görevlerin üstesinden gelmek ve her tür sektörden müşteriyi desteklemek için tam donanımlıyız.

Misyonumuz, işletmelerin büyümesine yardımcı olmaktır. Bu, mevcut bir işi büyütmek, taşımak veya başka ülkelerde ticarete başlamak olabilir. Sorunsuz ve dürüst işlemler sağlayarak bu görevleri hem yerel hem de uluslararası olarak başarabiliriz.

Authorize Local’da ekibimiz, iş büyümesiyle birlikte gelen tüm detayları yönetme konusunda çok yeteneklidir. Her büyüklükteki işletmeyle çalışıyoruz ve dünya çapında güçlü bir yasal ve finansal iletişim ağımız var. Bu, işletmenizin her yerde faaliyet göstermesine yardımcı olabileceğimiz anlamına gelir.

Kısacası, Authorize Local’ı seçmek, işinizin tam potansiyeline ulaşmasına yardımcı olmaya kendini adamış, bilgili ve deneyimli bir ekip seçmek anlamına gelir.

Sürekli değişen bir dünya için stratejiler oluşturuyoruz.

Endüstri dinamiklerini ve rekabet ortamını kapsamlı bir şekilde anlayarak, bilinçli kararlar vermek, fırsatları belirlemek, riskleri azaltmak ve sizi başarıya götüren sağlam bir iş stratejisi geliştirmek için daha donanımlı olacaksınız.

Kurumsal Yerelleştirme

Sunduğumuz Temel Hizmetler İle Amerikalı Tüketiciler İçin Güvenilir Bir Tedarikçi Konumunda Olacaksınız.

Prestijli Ofis Adresi

İşletmeniz, girişiminiz için güvenilir bir başlangıç noktası sağlayan, küresel ticaret sermayesinin kalbindeki prestijli bir adrese sahip olacak.

GMB Kaydı

Google profilinizi gerçek bir ofis adresiyle birleştirin ve Google haritasında gerçek bir işletme olarak görünerek güven inşa edin.

Posta ve Paket Servisi

Size özel atadığımız bir personelimiz ile postalarınızı alıyor, sıralıyor ve saklıyoruz. Dilerseniz masrafları karşılığında Türkiye’deki firma adresinize iletilmesini sağlıyoruz.

Saygın 212 Alan Kodu

İş profilinizi özel, birinci sınıf bir telefon numarasıyla anında yükseltin. Aranan 212 alan kodunu içeren bir Manhattan Telefon Numarası ile müşterilerinizi etkileyin ve yerel bir farkındalık geliştirin.

Mobil Uzantı

Doğrudan mobil cihazınız ile 212 alan kodlu işletme numaranızın rahatlığından yararlanın. Sorunsuz bağlantı sağlayarak herhangi bir konumdan zahmetsizce görüşme yapın.

Landing Page

Şirketinizi amerikada profesyonel şekilde tanıtabileceğiniz size özel şık bir landing page sağlıyoruz.

Ek Hizmetler

Amerika’da şirket kurulumu ve sonrası için gerekli tüm hizmetleri size sağlıyoruz.

Şirket Kurulumu

L.L.C. veya Inc. Dilediğiniz Türde Şirket Kurulumunu Gerçekleştirelim.

Vergi Yönetimi

Şirketinizin Vergi Yönetimi ile İlgili Danışmanlık Alabilirsiniz.

Vize Danışmanlığı

Şirketiniz İçin İş Vizeleri Konusunda Danışmanlık Alabilirsiniz.

Yatırım Danışmanlığı

Amerika’da Emlak ve Ticari Yatirim Hizmetlerimizden Yararlanabilirsiniz

Birleşme ve Devralmalar

Şirket Birleşme ve Devralma İşlemlerinin Her Aşamasında Sonuç Odaklı Danışmanlık Hizmetlerimizden Yararlanabilirsiniz.

Fuar Hizmetleri

Fuar Sonrası Bıraktığınız İzlenimden Maksimum Faydayı Almanıza Yardım Ediyoruz.
Skip to content